Z przykrością zawiadamiamy, iż zaplanowana na 4 września w MDK Radomsko uroczysta gala podsumowująca tegoroczną, siódmą już edycję przedsięwzięcia Radomsko Zdaje Angielski nie odbędzie się w związku z ograniczeniami wynikającymi z zagrożenia Covid-19.

Miło nam jest za to donieść, że wszyscy kandydaci będący uczniami bądź absolwentami II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku pomyślnie zaliczyli czerwcowy egzamin Cambridge English B2 First. Wśród wyników dominowały oceny B.
Gratulujemy!

Naszych Laureatów prosimy o odbiór certyfikatów i nagród ufundowanych przez Starostę Powiatu Radomszczańskiego oraz wydawnictwo Pearson z sekretariatu II LO począwszy od poniedziałku, 7 września 2020.

Zapraszamy!

SKROMNE, ALE SERDECZNE POWITANIE UCZNIÓW NA PROGU NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
W ten sposób rozpoczęliśmy długo oczekiwany (bo aż 2 miesiące 😉 — a może 5 miesięcy 🤔(?)) rok szkolny.
Wszystkim życzymy samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym i oczywiście zdrowia 😀.

Drodzy Uczniowie,
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole. W trosce o Wasze bezpieczeństwo spotkania odbędą się w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem:

• 9:00 – klasy trzecie
  • 9:30 – klasy drugie

Specjalne zaproszenie kierujemy do uczniów KLAS PIERWSZYCH:

• 11:00 — klasa IA geograficzno-językowa — s. 257,
  • 11:15 — klasa IB biologiczno-chemiczna — s. 251,
  • 11:30 — klasa ID matematyczno-fizyczna — s. 141,
  • 11:45 — klasa IE matematyczno-językowa — s. 130.

Dyżurujący przy wejściu nauczyciele wskażą Wam odpowiednie sale lekcyjne.

Procedury zapewniania bezpieczeństwa w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku w związku z wystąpieniem epidemii COVID - 19

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku

DRODZY UCZNIOWIE II LO I SZANOWNI RODZICE,

poniżej znajdują się LINKI do ważnych dokumentów:

Prosimy o zapoznanie się z ich treścią

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku

Sie

MATURA 2020

W II LO maturę zdało156 absolwentów. Kiedyś inne szkoły „na gorąco” chwaliły się tzw. zdawalnością — w tym roku w II Liceum Ogólnokształcącym zdawalność wynosi 93,41% i jest najwyższa w mieście!
Gratulujemy Naszym Absolwentom 👩‍🎓👨‍🎓 i życzymy Wam dostania się na wymarzone uczelnie — a Tym, którym nie powiodło się w pierwszym terminie życzymy więcej szczęścia i opanowania na poprawce!!!

Świadectwa dojrzałości dla absolwentów II LO będą wydawane we wtorek 11 sierpnia w godzinach 13:15-15:00.
Prosimy o wchodzenie na teren szkoły w maseczkach zasłaniających nos i usta albo w przyłbicach, dezynfekcję rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.
Zapraszamy!