Spotkanie z przedstawicielami Mobilnego Centrum Informacji

Dnia 12 wrześnie b.r. miało miejsce spotkanie w naszej szkole uczniów z przedstawicielami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej. W spotkaniu tym uczestniczyły klasy III f oraz III b, organizatorkami były nauczycielki S. Wawrzyniak i R. Langier. Mimo późnych godzin lekcyjnych zajęcia były bardzo ciekawe i wciągające. Pani Katarzyna Śmiechowicz, z którą rozmawialiśmy bardzo otwarcie i bezpośrednio na tematy dotyczące przyszłej nauki czy też podjęcia pracy na wymarzonych stanowiskach, przekazywała nam swoje cenne doświadczenie, które z pewnością wielu z nas wykorzysta w przyszłości. Zajęcia prowadzone były bardzo profesjonalnie (pisaliśmy m.in. test, dzięki któremu mogliśmy się dowiedzieć, co naprawdę chcemy robić po zakończeniu nauki). Specjalne ćwiczenia pozwoliły nam odkryć nasze, często ukryte dotąd cechy, które przecież mogą nam pomóc m.in. podczas rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą. Naszej klasie to spotkanie wiele dało i pozwoliło nam dokładnie sprecyzować własne cele. Jeśli i Ty chciałbyś się czegoś dowiedzieć (np. o danym kierunku studiów) bądź się poradzić, możesz odwiedzić stronę MCIZ (www.lodzka.ohp.pl) lub napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warto!