Ekonomia w szkole

Miło nam poinformować , iż aż 16 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu (eliminacje okręgowe) III Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Miło nam poinformować , iż aż 16 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu (eliminacje okręgowe) III Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Odbędzie się on 6 marca w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Oto nazwiska zakwalifikowanych uczniów: 1. Anna Karolak – III D 2. Michał Kuśmierz- II D 3. Aleksandra Ciupińska – III D 4. Zuzanna Karolak- II D 5. Filip Klaja – II D 6. Marta Gnoińska- III D 7. Michał Łabęcki- II G 8. Przemysław Lasoń – II D 9. Angelika Kowalczyk – III B 10. Anna Kurzelewska – III B 11. Bartłomiej Pałka – II B 12. Marcin Ściubak- III F 13. Patryk Wieczorek – II B 14. Adam Gajewski – II D 15. Katarzyna Mielczarek – III F 16. Barbara Wojdełko – III D Do II etapu VIII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości organizowanej przez Konsulat Brytyjski w Łodzi oraz Instytut Nowych Technologii zakwalifikowali się uczniowie: 1. Michał Łabęcki – II G 2. Patryk Wieczorek- II B Serdecznie gratulujemy!!!! ( S. Wawrzyniak, R. Langier)
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO