Konkurs Chemiczny Rozstrzygnięty !!!

14 marca 2008r. w II LO nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie IV edycji Powiatowego Konkursu ALKOHOL-CHEMICZNA PUŁAPKA, pod honorowym patronatem Prezydent Miasta pani Anny Milczanowskiej. W konkursie wzięło udział blisko 50 uczniów klas II z wszystkich radomszczańskich szkół ponadgimnazjalnych. Uroczystość uświetnił spektakl profilaktyczny "Utracona Kolekcja" w wykonaniu Impresariatu Artystycznego z Krakowa. Jury w składzie : Damian Noremberg - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Uzależnień Grzegorz Stępiński - przedstawiciel Ośrodka Szkolenia REPET z Radomska Sławomir Kowalczyk - dyrektor Liceum Baczyńskiego Sylwia Wawrzyniak - nauczyciel chemii w II LO Małgorzata Wojtecka - nauczyciel chemii w II LO dokonało następujacego wyboru najlepszych prac: KATEGORIA PLAKAT I miejsce – Olga Dąbrowska – II LO II miejsce - Olga Firek – Katolickie Liceum Ogólnokształcące III miejsce – Natalia Engiel- II LO wyróżnienie: Paulina Mały – II LO Paulina Gądek – II LO Aleksandra Hartyn – Leszczyńska – II LO Klaudia Hofman – ZSP Nr Krzysztof Gałkowski - ZSDiOŚ KATEGORIA BROSZURA wyróżnienie – Sylwia Grabna – ZSE. Nagrody ufundował Urząd Miasta Radomska i Ośrodek Szkolenia Kierowców Repet. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i długopisy. Organizatorzy dziękują za tak duże zainteresowanie i zapraszają za rok.