I OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O FINANSACH

Weź udział w pierwszej ogólnopolskiej olimpiadzie, wykorzystującej współczesne technologie i zagraj w komputerową grę symulacyjną! Temat pierwszej olimpiady: Konsument a rynki finansowe Nagrody główne to 8 indeksów, wraz z opłatą czesnego za 3 lata studiów licencjackich oraz 8 indeksów z opłaconym I semestrem studiów na jednej z Wyższych Szkół Bankowych. Na laureatów Olimpiady, ich opiekunów oraz Szkoły, czekają także cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 60 000zł! Więcej informacji na stronie www.olimpiadafinansowa.pl Patronat nad tegoroczną edycją Olimpiady objął Narodowy Bank Polski. Olimpiada Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji została zarejestrowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i znajduje się w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy. ReJak wziąć udział w Olimpiadzie Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji? Rejestracja dla uczniów trwa od 1 do 8 października. Aby się zarejestrować, kliknij w pole "Zaloguj się", następnie kliknij link "zarejestruj się" Formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www.olimpiadafinansowa.pl 1. Wpisz w okienka swoje dane. Upewnij się, czy poprawnie wpisałeś numer PESEL - będzie on Twoim loginem do serwisu. 2. Wybierz z listy nazwę i adres swojej szkoły. Jeśli szkoły nie ma na liście - zapisz się do Międzyszkolnej Komisji Olimpiady odpowiedniej dla Twojego województwa 3. Gdy wypełnisz formularz rejestracyjny, zostanie do Ciebie wysłany automatyczny e-mail z linkiem aktywacyjnym. (dlatego bardzo ważne jest, byś podał swój adres e-mail, do którego masz dostęp) Dopiero po kliknięciu w linka rejestracja zostanie zakończona. Test, będący pierwszym stopniem Olimpiady można będzie wygenerować 7 i 8 października 2008 r. Zapamiętajcie także, jaki podajecie nick - będzie on potrzebny, by zalogować się na forum internetowe. UWAGA!!! UCZNIOWIE POWINNI DOKONYWAĆ REJESTRACJI SAMODZIELNIE! Rejestracja uczniów: 1 - 8 października 2008. Zapraszamy uczniów klas I-III !!! Harmonogram Olimpiady Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji Logowanie się Przewodniczących Szkolnych Komisji Olimpiady 1.09 - 30.09. 2008 Logowanie się uczniów 1.10 - 8.10.2008 I STOPIEŃ OLIMPIADY – zawody szkolne; rozwiązywanie testów przez uczniów 7.10 - 8.10.2008 Wpisywanie punktacji za pytanie problemowe przez Przewodniczących Szkolnej Komisji Olimpiady 8.10 - 11.10.2008 Ogłoszenie wyników I stopnia Olimpiady na stronie internetowej 14.10.2008 Warsztaty dla nauczycieli i uczniów z zakresu gry symulacyjnej „Banks In Action” 18.10.2008 II STOPIEŃ OLIMPIADY - GRA SYMULACYJNA Banks In Action 22.10- 7.11.2008 Ogłoszenie wyników II stopnia Olimpiady na stronie internetowej 12.11.2008 III STOPIEŃ OLIMPIADY – zawody centralne 14.11 - 25.11.2008 Uroczysty Finał w Warszawie 9.12 - 10.12.2008 Ogłoszenie wyników III stopnia Olimpiady na stronie internetowej 12.12.2008
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO