Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego

W dniu 26 września 2008r na boisku przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym Nr2 w Radomsku, odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego szkół Powiatu Radomszczańskiego. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych, nasza szkoła zajęła: II miejsce w kategorii dziewcząt i III miejsce w kategorii chłopców. Dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, w imieniu naszej szkoły odebrał Dyrektor mgr Sławomir Kowalczyk Uroczystość uświetnił pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu naszych uczennic z klasy IIIC