Otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Promujacej Zdrowie

Dnia 4 listopada w Urzędzie Miasta Łodzi odebraliśmy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. W ten sposób zostaliśmy włączeni do Sieci Wojewódzkiej Szkół Promujących Zdrowie. Jest to dla nas duże wyróżnienie ale również nagroda za długoletnie działania na rzecz zdrowia i szerzenie postaw prozdrowotnych. Jest to oczywiście zasługa wszystkich członków społeczności szkolnej, przede wszystkim dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Dlatego tym, którzy zawsze służą pomocą i włączają się w aktywną działanośc profilaktyczną składam serdeczne podziękowania. Natomiast pozostałych zapraszam do szerszej współpracy. Małgorzata Wojtecka - koordynator projektu.