I etap konkursu Deutschsprachige Länder – Prüfung der Kentnisse

Pierwszy etap konkursu "Deutschsprachige Länder – Prüfung der Kentnisse” odbędzie się 25 marca o godz. 10:00 w sali nr 258 W konkursie z języka niemieckiego biorą udział następujący uczniowie: 1. Krawczyk Anna 2. Grzesiak Lena 3. Bujacz Katarzyna 4. Olczyk Magdalena 5. Tarnowska Aleksandra 6. Hartyn Leszczyńska Alaksandra 7. Skowron Łukasz 8. Gąćkowska Sonia 9. Przerada Aleksadra 10. Paś Katarzyna 11. Ochocka Katarzyna 12. Makosz Amadeusz