II PÓŁFINAŁ REGIONALNY W OPOLU "Pokaż nam język"

Do drugiego etapu Półfinału Regionalnego w Opolu "Pokaż nam język" z jezyka niemieckiego zakwalifikowały sie następujące osoby: Podsadna Joanna IE Lewandowska Natalia II D Półfinał i Finał Regionalny konkursu odbędzie sie w dn. 7 kwietnia 2009 r. w godz. 10.00 do 15.00 w Sali Konferencyjnej Sejmiku Województwa Opolskiego (przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego) Gratulujemy i życzymy sukcesów w Opolu! Adres: Opole, ul. Ostrówek 5/7
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO