Konkurs na projekt kalendarza

Ruszyła kolejna edycja konkursu na najlepszy projekt kalendarza promującego naszą szkołę. Wszystkich kreatywnych i pomysłowych uczniów zapraszamy do udziału. Konkurs trwa do 10 lutego 2010. Projekty wykonane w programie Corel Draw należy podpisać nazwiskiem autora (na nośniku CD lub DVD), dostarczyć do nauczycieli podstaw przedsiębiorczości. Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie wydającą autorski kalendarz - może tym razem będzie to TWÓJ projekt? ZAPRASZAMY!!!!
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO