Nabór do grupy SIM oraz Ratownictwa PCK

PCK w Radomsku organizuje I spotkanie dla kandydatów na liderów Grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK, ratowników Grupy Ratownictwa PCK oraz wolontariuszy PCK. Spotkanie odbędzie się 18 marca o godz.15:30 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku (I piętro, sala 101). Bliższych informacji na ten temat udziela szkolny opiekun PCK Małgorzata Wojtecka. Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych uczniów, którzy pragną zaangażować się w działalność na rzecz społeczną i nieść pomoc potrzebującym.