Obchody Powiatowego Dnia Zdrowia w ZSDiOŚ

W dniu 8 kwietnia w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska odbyły się powiatowe obchody Światowego Dnia Zdrowia, podczas których rozstrzygnięto ogłoszone wcześniej konkursy. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie II LO. W kategorii prezentacja multimedialna pt."Rakotwórcze i antyrakotwórcze substancje występujące w żywności" I miejsce zajął Krystian Banet z kl. IID. I miejsce w tej samej kategorii zajęła Barbara Zdzierak również z klasy IID przedstawiając prezentację na temat najczęściej występujących nowotworów i walki z nimi. Wyróżnienie w kategorii plakatu zajęła Kamila Kurzyk z klasy IA.