Sukces w finale olimpiady!!!

Miło mi poinformować, iż Lena Grzesiak - uczennica klasy III E zdobyła specjalne wyróżnienie w finale X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości. W Olimpiadzie wystartowało łącznie ponad 12 tys. uczestników z całej Polski. Do finału awansowało 600 z nich. W ścisłej czołówce znalazło się 40 osób. Praca Leny zdobyła nagrodę specjalną ufundowaną przez eurodeputowanego pana Jacka Saryusza-Wolskiego. Jest nią wycieczka do Brukseli dla uczestnika wraz z opiekunem merytorycznym - panią Sylwią Wawrzyniak. GRATULACJE
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO