XIX Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 19 października na 5 godzinie lekcyjnej odbędzie się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jest to test składający się z 20 pytań. Pięcioro najlepszych uczestników zakwalifikowuje się do etapu rejonowego. W ubiegłym roku uczennica naszej szkoły Sylwia Rossa (IIIB) została laureatką etapu centralnego tej olimpiady. To dla naszej szkoły i całego województwa ogromny sukces. Wszystkich chętnych do spróbowania swych sił zapraszamy do udziału. Zapisy i więcej info u pani M.Wojteckiej