XIX Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 19 października na 5 godzinie lekcyjnej odbędzie się etap szkolny Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jest to test składający się z 20 pytań. Pięcioro najlepszych uczestników zakwalifikowuje się do etapu rejonowego. W ubiegłym roku uczennica naszej szkoły Sylwia Rossa (IIIB) została laureatką etapu centralnego tej olimpiady. To dla naszej szkoły i całego województwa ogromny sukces. Wszystkich chętnych do spróbowania swych sił zapraszamy do udziału. Zapisy i więcej info u pani M.Wojteckiej
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO