Konkurs Recytatorski im. ks. J. Popiełuszki rozstrzygnięty

16 pażdziernika 2010 r. o godz. 9.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ. Przesłuchania recytatorów trwały do późnych godzin popołudniowych. Uczniowie II LO znaleźli się w gronie laureatów konkursu. W Turnieju Recytatorskim II miejsce zajęła Justyna Krawczyk, a Magdalena Wolska zdobyła wyróżnienie. W Turnieju Poezji Śpiewanej I miejsce zajęła Katarzyna Dębska. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO