Konkurs Recytatorski im. ks. J. Popiełuszki rozstrzygnięty

16 pażdziernika 2010 r. o godz. 9.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. ks. Jerzego Popiełuszki ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ. Przesłuchania recytatorów trwały do późnych godzin popołudniowych. Uczniowie II LO znaleźli się w gronie laureatów konkursu. W Turnieju Recytatorskim II miejsce zajęła Justyna Krawczyk, a Magdalena Wolska zdobyła wyróżnienie. W Turnieju Poezji Śpiewanej I miejsce zajęła Katarzyna Dębska. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.