"Różowa wstążeczka" - zapraszamy uczennice klas II.

W ramach realizacji projektu Szkoła Promująca Zdrowie zapraszamy wszystkie uczennice klas drugich na bezpłatne badania palpacyjne piersi. Podczas badania dziewczęta będą miały możliwość nauki samobadania i samoobserwacji piersi pod kierunkiem dyplomowanej położnej. Zapisy u pani Małgorzaty Wojteckiej lub pielęgniarki szkolnej . Posiadanie podpisanej przez rodzica zgody jest warunkiem udziału w badaniu. Akcja "różowa wstążeczka" odbędzie się na przełomie października i listopada.