SUKCES EKONOMICZNO-STATYSTYCZNY !!!

13 stycznia 2017 r. w Łodzi odbył się etap okręgowy I edycji Olimpiady Statystycznej. II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku godnie reprezentowali: Przemysław Bus i Mateusz Śliwakowski z klasy III D oraz Szymon Rudawski z I F.
Uczniowie rozwiązywali test, a następnie w pełnym składzie zostali zakwalifikowani do części ustnej i odpowiadali na wylosowane zadania problemowe.

Dziś ogłoszono pełną listę laureatów etapu okręgowego.
Do ETAPU CENTRALNEGO awansowali: Przemysław Bus i Mateusz Śliwakowski .
W zmaganiach na etapie centralnym w części pisemnej, która odbędzie się 29 marca 2017 r. weźmie udział 70 uczniów.
Serdeczne Gratulacje !!!