VIII EDYCJA KONKURSU CHEMICZNEGO

W dniu 10 lutego odbył się etap szkolny VIII edycji Międzypowiatowego Konkursu ChemicznegoNie zobojętniaj się na chemię”, pod patronatem Starosty Powiatu Radomszczańskiego. W tym roku do rywalizacji przystąpiło aż 344 uczniów z 13 szkół ponadgimnazjalnych całego regionu. Cieszy nas niezmiernie tak duże zainteresowanie. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie zarówno uczniom, jak i nauczycielom.
Z najlepszymi chemikami spotkamy się 14 marca  na II etapie Konkursu w siedzibie Organizatora czyli w II LO w Radomsku. Do zobaczenia!!