Koncert Walentynkowy

We wtorek 14 lutego odbył się Koncert Walentynkowy. Młodzież naszej szkoły wysłuchała kilku piosenek po polsku, angielsku i francusku w wykonaniu Pauliny Młynarczyk, Darii Borowik i Kariny Szczepańskiej przy akompaniamencie szkolnego zespołu Trzy Czternaście. Wszystkim bardzo podobał się występ mażoretek Angeliki Zawadzkiej i Kasi Mielczarek oraz wykonanie zumby przez zespół w składzie Natalia Mularczyk, Patrycja Alama, Maja Bujacz, Angelika Kucharska, Monika Majchrzak, Ola Piotrowska, Weronika Sambor i Justyna Trzcionkowska. Całość poprowadził Kacper Olczyk, wiceprzewodniczący SU. Przedstawił on wyniki konkursu na walentynkowy wiersz. Bezkonkurencyjna okazała się klasa IE. Gratulujemy. Dziękujemy też klasie IA i IC za wykonanie „romantycznej” dekoracji.

"Nierówność"

W krzywiznach Twojej postury
dostrzegam piękne geometryczne figury.

Średnią wyliczam z zębów perłowych,
pełnych kątów kształtów kołowych.

Chodzę wzorami Twoich wyliczeń
i nieosiągalnych miłosnych zaliczeń.

Rozumuję Twe skomplikowane wzory,
sumują się dzisiaj nasze wektory.

Strzegę tajemnic bezwzględnej wartości,
z iksów wyliczam szkielet Twych kości.

Mnożeniem westchnień piszę o Tobie,
jesteś ucieleśnieniem potęgi w jednej osobie.

I alternatywne zadaję pytanie,
czy to matematyka czy już kochanie?

organizatorzy: Mariola Latała, Agnieszka Krawczyk-Broszkowska, Anna Smendowska