EXPERYMENTARIUM W II LO

Zapraszamy gimnazjalistów zainteresowanych wyborem klasy biologiczno-chemicznej na zajęcia eksperymentalne.

Jeśli interesujesz się biologią, chemią i fizyką, świat przyrody nie ma dla Ciebie tajemnic, interesują Cię problemy ochrony zdrowia, uważasz, że każdy odpowiada za jakość środowiska, w którym żyje i powinien działać na rzecz jego ochrony, interesują Cię prace badawcze, eksperymenty i ćwiczenia laboratoryjne, to koniecznie zostań uczniem klasy biologiczno-chemicznej w II LO.

Czekamy na Was w piątek, 19 maja od godziny 15:00.
Zapraszamy serdecznie.