PRYMUSI W KLASACH I i II W ROKU SZKOLNYM 2016/17 ??

W tym roku szkolnym aż 120 uczniów otrzymuje świadectwo  z wyróżnieniem, przy czym aż 49 osób uzyskało średnią powyżej 5,00.
GRATULACJE !

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH TO:
Aleksandra Trachta II A5,86
Szymon Rudawski I F 5,50
Dominik Iskrzyński I F 5,44

Pełne zestawienie naszych prymusów w rozwinięciu.
Opracowała: S. Wawrzyniak.

KLASY PIERWSZE

Klasa I A – średnia klasy – 4,16, frekwencja – 85%

Julia Stefańska – 4,94
Paulina Krupska - 4,93
Natalia Kwiecińska – 4,88
Aleksandra Piwowarczyk – 4,88
Marita Matak – 4,87
Julia Rożniatowska – 4,75

Klasa I B – średnia klasy – 4,80, frekwencja – 94%

Jakub Kempa – 5,37
Martyna Iwanowicz – 5,31
Natalia Piasecka – 5,31
Karolina Derwisz – 5,25
Julia Dobielska – 5,19
Joanna Kempa – 5,19
Klaudia Pichit – 5,19
Olga Mazur – 5,13
Olga Kowalska – 5,07
Aleksandra Smędzik – 5,00
Nina Bodasińska – 4,94
Dominika Smyła – 4,94
Piotr Szwed – 4,93
Wiktoria Pajączkowska – 4,88
Katarzyna Kuder – 4,88
Julia Dróżdż – 4,86
Karolina Koczberska – 4,81
Zuzanna Puszek – 4,81
Jakub Kowalczyk – 4,80
Adam Palutkiewicz – 4,80
Ida Szataniak – 4,80
Klaudia Wolska – 4,75
Oliwia Socik – 4,75
Klaudia Kowalik – 4,75

Klasa I C – średnia klasy – 4,12, frekwencja – 89%

Aleksandra Górnik – 5,00
Magdalena Dzierżanowska – 4,93
Paulina Jaguścik – 4,81

Klasa I D – średnia klasy – 4,57, frekwencja – 93%

Maciej Krogulec – 5,00
Krystian Kipigroch – 4,94
Daniel Zatoń – 4,93
Aleksandra Jędrych – 4,88
Aleksandra Kopka – 4,88
Wiktoria Krawczyk – 4,88
Mateusz Kucharczyk – 4,88
Arkadiusz Ślęzak – 4,88
Paulina Karoń – 4,81
Katarzyna Kurzyk – 4,81
Jakub Ościk – 4,81
Jakub Stolarski – 4,81
Aleksander Sztajnert – 4,81
Bartłomiej Szwaja – 4,81
Marcin Kępa – 4,75
Wiktoria Kęsy – 4,75

Klasa I E – średnia klasy – 4,70, frekwencja – 90%

Iga Dygudaj – 5,31
Milena Dygudaj – 5,20
Aleksandra Kotlewska – 5,14
Agata Klimczyk – 5,13
Weronika Oziębała – 5,13
Natalia Sokołowska – 5,13
Żaneta Zakrzewska – 5,06
Piotr Bednarski – 5,00
Patrycja Hejduk – 5,00
Alicja Morga – 5,00
Aleksandra Barańska – 4,94
Patrycja Makowska – 4,94
Daria Borowik – 4,88
Katarzyna Dzwonkowska – 4,87
Klaudia Przerada – 4,81
Kamil Saternus – 4,81
Dominika Pluta – 4,75
Aleksandra Stępień – 4,75

Klasa I F – średnia klasy – 4,69, frekwencja – 95%

Szymon Rudawski – 5,50
Dominik Iskrzyński – 5,44
Patrycja Szczepanik – 5,19
Katarzyna Oberska – 5,13
Szymon Więcławski – 5,13
Marta Konopka – 5,06
Mikołaj Malicki – 5,00
Paulina Nawrot – 5,00
Magdalena Staniec – 5,00
Jakub Aleksandrowicz – 4,88
Weronika Stępień – 4,88
Agata Dryja – 4,81
Urszula Wodo – 4,80
Karolina Witkowska – 4,75

KLASY DRUGIE

Klasa II A – średnia klasy – 3,98, frekwencja – 81%

Aleksandra Trachta – 5,86
Maja Bujacz – 5,29
Patrycja Alama – 5,00
Rafaela Pabich – 5,00
Justyna Trzcionkowska – 5,00
Angelika Kucharska – 4,88
Natalia Mularczyk – 4,75
Weronika Sambor – 4,75

Klasa II B – średnia klasy – 4,09, frekwencja – 85%

Zuzanna Aleksandrowicz – 5,10
Weronika Szulc – 5,10
Justyna Ślęzak – 5,00
Mateusz Węgrzyński – 5,00
Karolina Braszczyńska – 5,00
Wiktoria Kurowska – 4,90
Natalia Dzwonek – 4,80
Maria Lorent – 4,80
Sylwia Morawiec – 4,80

Klasa II C – średnia klasy – 3,77, frekwencja – 82%

Julita Matuszczyk – 5,00
Weronika Karasińska – 4,78

Klasa II D – średnia klasy – 3,95, frekwencja – 91%

Halszka Ciesielska – 5,20
Marcin Łatacz – 5,00
Sara Molik – 4,90
Mateusz Smendowski – 4,90
Natalia Wlaźlak – 4,80

Klasa II E – średnia klasy – 4,15, frekwencja – 85%

Kacper Zieliński – 5,22
Ewa Sommerfeld – 5,22
Dagmara Bernaś – 5,00
Julia Rokita – 4,89
Magdalena Tańska – 4,89
Karina Pawelec – 4,78
Aleksandra Pierzak – 4,78
Paulina Dzwonkowska – 4,75

Klasa II F – średnia klasy – 4,10, frekwencja – 85%

Alicja Podolska – 5,10
Piotr Zając – 5,00
Patryk Ciapiński – 5,00
Zuzanna Olszewska – 4,90
Julia Wędzonka – 4,90
Anna Gabor – 4,80
Klaudia Baryła – 4,77
Bartłomiej Jasiulewicz – 4,77


 


             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.