ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi za wytrwałość, serce i zaangażowanie oraz sumienną pracę. Uczniom Baczyńskiego gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy i osiągnięte wyniki. Życzymy wszystkim udanych wakacji ? ? i powrotu do szkoły z radością ? oraz zapałem do dalszej pracy.
Poniżej fotorelacja z uroczystej akademii kończącej rok szkolny (kliknij w zdjęcie).

W tym roku szkolnym aż 120 uczniów otrzymało świadectwo  z wyróżnieniem, przy czym aż 49 osób uzyskało średnią powyżej 5,00.
GRATULACJE !
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH TO:
Aleksandra Trachta II A5,86
Szymon Rudawski I F 5,50
Dominik Iskrzyński I F 5,44
Pełne zestawienie naszych prymusów w rozwinięciu.