UCZENNICE II LO W KONKURSIE "ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH"

Serdecznie zapraszamy społeczność naszej szkoły do głosowania na prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu "Świat oczami młodych", przygotowane przez uczennice II LO:
- Urszulę Wodo
,
- Patrycję Szczepanik,
- Klaudię Łoś
.
Pamiętajmy, aby głos był ważny należy wybrać 4 prace spośród projektów zamieszczonych na stronie konkursu www.oczamimlodych.pl Projekty naszych koleżanek znajdują się na 18 stronie pod nickiem Baczyński. Poniżej załączmy wysłane projekty, aby łatwiej było je odnaleźć. Głosowanie trwa do 20 lipca (godz. 12:00

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Krótka instrukcja w rozwinięciu...

Krok 1: REJESTRACJA INTERNAUTY na stronie konkursu. Formularz rejestracyjny znajduje się w górnym prawym rogu strony. Należy podać jedynie login, hasło oraz adres e-mail, na który zostanie przesłany link aktywujący konto nowego użytkownika. UWAGA! Jeśli mail nie dotrze proszę sprawdzić SPAM.

Krok 2: POTWIERDZENIE REJESTRACJI. Należy się zalogować do konta e-mail podanego podczas rejestracji. W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć w link aktywacyjny, który został przysłany mailem od Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA! Jeśli wiadomość nie dotrze proszę sprawdzić SPAM.

Krok 3: LOGOWANIE INTERNAUTY Link do logowania znajduje się w górnym prawym rogu strony. Logowanie na stronie konkursu za pomocą loginu i hasła wybranego podczas rejestracji.

Krok 4: WYBÓR 4 PRAC spośród prac opublikowanych w zakładce PROJEKTY.

UWAGA! TRZEBA ZAGŁOSOWAĆ NA 4 PRACE, INACZEJ GŁOS BĘDZIE NIEWAŻNY.
Prosimy o uważne głosowanie, ponieważ nie można cofnąć raz oddanego głosu.