ERASMUS + etap II dzień 3


10.10.2017 Tak jak dnia poprzedniego rozpoczęliśmy o godzinie 9:00. Na sali gimnastycznej prezentowaliśmy, jak wygląda studiowanie w naszych państwach. Potem odbyła się krótka debata i pytaliśmy o szczegóły tego zagadnienia. O godzinie 12:00 mieliśmy przygotowany obiad, a po nim wyjazd na Malutkie.

Tam czekało na nas mnóstwo atrakcji, szczególnie park linowy, gokarty i pieczenie chleba. Jedliśmy także kiełbaski z grilla w międzynarodowym gronie. Czas upłynął bardzo szybko i przyjemnie mimo napiętego planu dnia.

Opracowała: Karolina Klekowska

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO