UCZNIOWIE II LO NAJLEPSI W KONKURSIE ...

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi w Konkursie Recytatorskim „Mówię Różewiczem” organizowanym w ramach „Różewicz Open Festiwal”. Konkurs odbył się 4.10.2017 w MDK, a przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursowych zmagań zgłosiło się 38 osób, w tym 17 uczniów (!) naszej szkoły. Czołowe miejsca przypadły uzdolnionym recytatorom Liceum Baczyńskiego:
I miejsce – Sara Bojarska, kl. I C (klasa humanistyczna),
II miejsce – Mateusz Olejnik, kl. I D (klasa matematyczno-fizyczna),
III miejsce – Nikola Olczyk, kl. I E (klasa matematyczno-językowa).
Wyróżnienia otrzymały - Dominika Sala z kl. I C oraz Magdalena Gołdon z kl. I E.
Do udziału w konkursie uczniów klasy I C przygotowywała pani prof.. Marzanna Lempart, a uczniów klasy I D i I E pani prof. Mariola Rudecka.
Gratulujemy artystycznych sukcesów naszym utalentowanym pierwszoklasistom!