KOLEJNA PACZKA DLA POTRZEBUJĄCYCH 🎁 ❤️ 🎄

Potrzebna pomoc dla jeszcze jednej osoby, musimy zmobilizować siły aby zimą nie zabrakło ciepła i odrobiny radości. Mimo, że kilka SZLACHETNYCH PACZEK 🎁 już powstaje w naszej szkole, prosimy o jeszcze jeden wysiłek. Pani Ula czeka na wsparcie, choć bardziej martwi się o swojego pieska. Potrzebny jest opał, żywność i środki czystości. Na darczyńców czekamy do 7 grudnia! Akcję zainicjowała pani profesor Renata Langier, a realizują Szkolny Klub KibicaSzkolny Klub Europejski.
Więcej informacji udzielają panie Renata Langier, Joanna Wiśniewska i Dorota Nowerska.
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO