KOLEJNA PACZKA DLA POTRZEBUJĄCYCH 🎁 ❤️ 🎄

Potrzebna pomoc dla jeszcze jednej osoby, musimy zmobilizować siły aby zimą nie zabrakło ciepła i odrobiny radości. Mimo, że kilka SZLACHETNYCH PACZEK 🎁 już powstaje w naszej szkole, prosimy o jeszcze jeden wysiłek. Pani Ula czeka na wsparcie, choć bardziej martwi się o swojego pieska. Potrzebny jest opał, żywność i środki czystości. Na darczyńców czekamy do 7 grudnia! Akcję zainicjowała pani profesor Renata Langier, a realizują Szkolny Klub KibicaSzkolny Klub Europejski.
Więcej informacji udzielają panie Renata Langier, Joanna Wiśniewska i Dorota Nowerska.