JUBILEUSZOWY ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 13-17 listopada odbył się w II LO dziesiąty jubileuszowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata. W ramach projektu "Otwarta firma" uczniów naszej szkoły odwiedzili przedstawiciele wielu firm i instytucji, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym wykonywanej pracy.
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wsparcie naszych uczniów w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. II LO odwiedzili:
  • p. Mirosław Kempa, p. Ewa Nowak, p. Przemysław Drozdek, p. Anna Krogulec - Szpital Powiatowy W Radomsku;
  • p.Katarzyna Posak - Prokuratura Rejonowa;
  • p. Marek Rząsowski, p. Arleta Węgrzyńska - ESBANK;
  • p. Zdzisław Baran - Nadzory, Rzeczoznawstwo, Projekty Radomsko;
  • p. Szymon Zyberyng - Kancelaria Adwokacka;
  • p. Alicja Rudek - Laboratorium Al-Med;
  • p. Jacek Drożdż - Dziennik Łódzki;
  • p. Małgorzata Kuśmierz - Biuro Rachunkowe Profit;
  • p. Ada Sztuk - Studio Concept;
  • p. Tomasz Ślęzakiewicz - Studio Q2.
Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO