KONKURS „MOJA WIEDZA O AIDS …”

W związku z obchodami Światowego Dnia Walki z HIV i AIDS 1 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu pod hasłem „Moja wiedza o AIDS to bezpieczeństwo i brak uprzedzeń” zorganizowanego przez p. Małgorzatę Panicz i p. Agnieszkę Krawczyk-Broszkowską przy współpracy ze Szpitalem Powiatowym. W ramach podsumowania pani Krystyna Mickiewicz – specjalista chorób zakaźnych wygłosiła prelekcja na temat HIV i AIDS, jak również zaprezentowali się zwycięzcy konkursu, a zostali nimi:

w kategorii plakat:
  I Szymon Dyktyński,
 II Patrycja Szczepanik,
III Martyna Iwanowicz;
w kategorii prezentacja multimedialna:
  I Mateusz Olejnik,
 II Marta Konopka,
III Katarzyna Kuder;
w kategorii artykuł prasowy:
  I Julia Dróżdż,
 II Daniel Dzieżak,
III Maciej Szymczykiewicz.

Sponsorem nagród był ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy.
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO