SPOTKANIE WIGILIJNE 2017 W II LO 🎄🎄🎄

22 grudnia 2017 r. był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Wszystkie klasy spędziły czas w świątecznej atmosferze, racząc się wigilijnymi daniami, składając życzenia i słuchając kolęd.
O godzinie 10:00 odbył się KONCERT WIGILIJNY w wykonaniu tradycyjnym i na rockowo. Uzdolniona muzycznie i wokalnie młodzież: zespół Siding (w składzie Roksana Gaik, Adam Winiszewski, Adrian Gąciarek i Mateusz Smendowski), Maria Markiewicz, Dominika Smyła, Karolina Derwisz, Natalia Piasecka oraz klasa IC zaprezentowali znane i mniej znane kolędy, pastorałki oraz piosenki o tematyce świątecznej. Również Dyrekcja szkoły i Grono Pedagogiczne włączyło się do koncertu wykonując kolędę „Przybieżeli do Betlejem…”.
O 11:00 zaproszeni goście, nauczyciele seniorzy, dyrekcja II LO, grono nauczycielskie spotkali się na świątecznym poczęstunku. W tej już świątecznej atmosferze 🎄🎄🎄 zakończyliśmy ostatni dzień nauki w tym roku kalendarzowym ;)

Życzymy PRAWDZIWIE RADOSNYCH Świąt Bożego Narodzenia, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a w Nowym Roku 2018 spełnienia marzeń...