DZIEŃ PATRONA SZKOŁY 2018

22. stycznia w naszym liceum uroczyście świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Tradycyjnie na wstępie uroczystej akademii ogłoszono wyniki wyborów Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego II LO i ustępujący z tego stanowiska Adam Klekowski z III D oficjalnie przekazała władzę nowemu przewodniczącemu Mateuszowi Politańskiemu z II D. Podczas uroczystej akademii uczniowie przypomnieli sylwetkę patrona, a klasy pierwsze tradycyjnie złożyły uroczyste ślubowanie. Część artystyczną akademii przygotowali uczniowie klas drugich pod opieką pani profesor Agnieszki Krawczyk-Broszkowskiej.