"DAJ PIĄTAKA NA KOCIAKA!"

Ruszamy z II edycją akcji "Daj piątaka na kociaka!". Jak poprzednio prowadzimy zbiórkę pieniędzy, karmy i koców. Wszelkie bibeloty, takie jak biżuteria, książki, zabawki też są potrzebne! Będziecie mogli kupić je na kiermaszu, startującym w środę na I piętrze II LO! Cała kwota zostanie przekazana na Kocią Arkę Noego w Radomsku. Akcję organizuje klasa II E, wspierana przez panią profesor Agnieszkę Skurę-Garbaciak, pod patronatem SU.
Pokażmy, jak wielkie mamy serca!❤️
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO