OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Uczennice naszego liceum: Paulina Bąk (IIIF), Maja Bujacz (IIIA) oraz Aleksandra Górnik (IIC) reprezentowały szkołę oraz powiat radomszczański podczas eliminacji okręgowych XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Zawody II stopnia odbyły się 17.02.2018 w Łodzi, a wzięło w nich udział 36 najlepszych uczniów z okręgu łódzkiego, którzy pisali esej interpretujący bądź rozprawkę problemową oraz test z nauki o języku.
Nasze uczennice do eliminacji szkolnych oraz okręgowych przygotowały się pod opieką p. prof. Marzanny Lempart i p. prof. Marioli Rudeckiej.
Życzymy sukcesów naszym humanistkom!