PODSUMOWANIE AKCJI „DAJ PIĄTAKA NA KOCIAKA” (II EDYCJA)

W dniach 14-19.02. 2018 r. z okazji Światowego Dnia Kota  (17 LUTEGO) w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku odbyła się akcja „Daj piątaka na kociaka” zorganizowana przez klasę II E. Wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Skurą-Garbaciak zbieraliśmy pieniądze, używane koce, ręczniki, poduszki, pościel oraz karmę dla kotów i psów, które przekazaliśmy na ręce pani Andżeliny Chodorek w dniu 19 lutego 2018 r. Jest ona prezeską Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 801,33 zł, 55 kg karmy, 54 sztuki używanych koców, poduszek, ręczników i pościeli.
Fundusze zbieraliśmy także podczas kiermaszu, na którym sprzedawaliśmy książki, płyty CD, filmy DVD, bibeloty, gry komputerowe, maskotki i rękodzieło.
Wszyscy biorący udział w akcji spisali się wspaniale a na wyróżnienie zasługują:

- kl. I B za największą ilość zebranych pieniędzy – 158 zł,

- kl. II E za największą ilość zebranych fantów na kiermasz oraz karmę,

- kl. I D za największą ilość karmy,

- kl. III D i III E za największą ilość koców i karmy,

- kl. III F za największą ilość rzeczy na kiermasz.

Szczególne podziękowania kierujemy do :
- Pań Kariny Lareckiej z Krakowa oraz Jolanty Krasoń z Piotrkowa Tryb. za darmowe przekazanie płyt CD i DVD na kiermasz,
- Pań Marzanny Lempart oraz Renaty Langier za przekazanie książek na kiermasz oraz używanych rzeczy na legowiska dla zwierząt,
- Pani Beaty Marczyk za zakupienie książek i płyt, które mają zostać przekazane do biblioteki szkolnej oraz medioteki języka angielskiego,
- anonimowej studentki za darmowy transport płyt z Krakowa,
- Pana Krzysztofa za darmowy transport płyt z Piotrkowa Tryb.,
- Barbary Kawczak za bezinteresowne dostarczenie naszych podarunków dla RTOnZ przy ul. Wyszyńskiego.
Dziękujemy również naszej absolwentce Martynie Sadowskiej za przekazanie bardzo dużej ilości karmy dla Arki Noego.

Jeśli kogoś pominęliśmy, bardzo przepraszamy i prosimy o kontakt.
Wszystkim osobom, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny – DZIĘKUJEMY!!! Do zobaczenia wkrótce.