GOŚCIE Z FRANCJI W II LO

Po raz kolejny Liceum Baczyńskiego miało okazję gościć Francuzów w roli native speakerów. W grudniu grupy francuskie miały zajęcia z Manon Cuppens, lektorką języka francuskiego, pracującą  w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Gliwicach. Ostatnie dni to lekcje z zaprzyjaźnioną parą nauczycieli z liceum Pommerit  z regionu Bretania. MichelValérie mogli też zapoznać się ze szkołą, jej bazą dydaktyczną oraz porównać pracę nauczyciela w szkole francuskiej i polskiej. Dla uczniów była to niezwykła przygoda pozwalająca sprawdzić własne  umiejętności językowe.