„NIE ZOBOJĘTNIAJ SIĘ NA CHEMIĘ” — PODSUMOWANIE

#esbankwspiera
6 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji Międzypowiatowego Konkursu „Nie zobojętniaj się na chemię”. Do finału awansowało 32 uczniów, a oto lista laureatów:
I miejsce — Julia Wędzonka (II LO Radomsko),
II miejsce — Alexander Pastuszyński (III LO Piotrków Trybunalski),
III miejsce — Łukasz Jędrzejczak (I LO Bełchatów).
Wyróżnienie — Piotr Zając (II LO Radomsko).
Uroczystość uświetniły efektowne doświadczenia chemiczne przeprowadzone przez Naukowe Koło Chemików Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.