The Reader 36

Z przyjemnością prezentujemy długo oczekiwany 36 numer anglojęzycznej gazetki II LO – The Reader. Obszerny – 20-stronicowy – numer jest wyjątkowy, ponieważ został stworzony we współpracy z p. Ewą Smolarek ze Szkoły Podstawowej ze Strzelec Małych i zawiera teksty stworzone przez uczniów tamtejszej szkoły. Teksty powstały w ramach warsztatów z pisania artykułów, które przeprowadzili uczniowie II LO pod kierunkiem p. Agnieszki Łęgowik. 36. numer The Reader pełny jest też artykułów naszych uczniów, także nt. aktualnych radomszczańskich wydarzeń. Zachęcamy do lektury. LINK
Opracowała: Natalia Król