WYCZYN WOJTKA BĄKOWICZA PODBIJA MEDIA

Modę na żonglowanie piłką na siedząco zapoczątkował Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Osoby podejmujące wyzwanie nagrywają filmiki i zamieszczają je w mediach społecznościowych. Do wyzwania przystąpił też Wojtek Bąkowicz z II F.
"Postanowiłem się pobawić i także spróbować, ale z uwagi, iż nie jestem w stanie wykonać to wyzwanie nogami postanowiłem owe ćwiczenie nieco urozmaicić” – napisał na Twitterze.
Wyczyn młodego kibica uwieczniony na filmiku docenił piłkarz polskiej reprezentacji Grzegorz Krychowiak, który zaprosił go na mecz Polska–Litwa do Warszawy. Nagranie podbija media społecznościowe i nie tylko.
Gratulacje!
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO