ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi za wytrwałość, serce i zaangażowanie oraz sumienną pracę. Uczniom Baczyńskiego gratulujemy i dziękujemy za pragnienie zdobywania wiedzy i osiągnięte wyniki. Życzymy wszystkim udanych wakacji ☀️⛵🚣🏔 i powrotu do szkoły z radością oraz zapałem do dalszej pracy.
Pełna fotorelacja z uroczystej akademii kończącej rok szkolny pod linkiem
(Zdjęcia zostały wykonane przez Julkę Grzędowską z I D)
W tym roku szkolnym aż 127 uczniów otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem, przy czym aż 56 osób uzyskało średnią ocen 5,00 i powyżej.
GRATULACJE!

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Dominik Iskrzyński II F 5,50
Maciej Szymczykiewicz I B oraz Mateusz Olejnik I D – 5,44
Jakub Kempa II B – 5,40
Pełne zestawienie naszych prymusów w rozwinięciu.

 


Klasy I



Klasa I A – średnia klasy – 4,20, frekwencja – 84%
Aleksandra Odolińska – 5,06
Karolina Robak – 4,94
Anna Niebelska – 4,81
Paulina Krokowicz – 4,75
Zuzanna Matyja – 4,75

Klasa I B – średnia klasy – 4,21, frekwencja – 90 %
Maciej Szymczykiewicz – 5,44
Julita Podolska – 5,25
Ewelina Gierakowska – 5,07
Szymon Dyktyński – 5,06
Natalia Smużyńska – 5,06
Gabriela Nowak – 4.94
Patrycja Mielczarek – 4,93
Małgorzata Nieznańska – 4,87

Klasa I C – średnia klasy – 4,25, frekwencja – 87%
Sara Bojarska – 5,06
Magdalena Kalecińska – 5,06
Martyna Pikiel – 4,94
Dominika Sala – 4,94
Oskar Bednarczyk – 4,87
Sylwia Drogosz – 4,81
Martyna Kowalczyk – 4,81
Dominika Nowicka – 4,81
Aleksandra Kuliberda – 4,75

Klasa I D – średnia klasy – 4,56, frekwencja – 90%
Mateusz Olejnik – 5,44
Adrianna Nowak – 5,38
Michał Rutkowski – 5,25
Jakub Rochowski – 5,25
Aleksy Bałaziński – 5,20
Iga Daros – 5,19
Radosław Lewandowski – 5,06
Marta Szczygłowska – 4,94
Mateusz Chudek – 4,87
Michał Iciek – 4,81
Weronika Sobieraj – 4,81
Nina Bartnik – 4,80
Kacper Spałka – 4,75
Wiktoria Kawecka – 4,75
Natalia Walaszczyk – 4,75

Klasa I E – średnia klasy – 4,78, frekwencja – 93%
Natalia Glejzer – 5,31
Wiktoria Tąder – 5,31
Paulina Mikicka – 5,25
Magdalena Gołdon – 5,19
Kinga Niegowska – 5,19
Wiktoria Bielas – 5,13
Natalia Jędrzejczyk – 5,13
Martyna Sobieraj – 5,13
Agnieszka Kanafa – 5,06
Julia Muskała – 5,06
Anna Pieles – 5,06
Joanna Ślęzak – 5,06
Zuzanna Tomska – 5,06
Nikola Olczyk – 5,00
Zuzanna Gębołyś – 4,94
Karolina Wziętal – 4,88
Kacper Derwisz – 4,81
Anna Arkit – 4,75
Jowita Placzyńska – 4,75

Klasa I F – średnia klasy – 4,70; frekwencja – 91%
Maria Markiewicz – 5,25
Julia Przybyła – 5,25
Weronika Tutaj – 5,19
Piotr Braszczyński – 5,13
Natalia Głogosz – 5,13
Tomasz Kowalski – 5,13
Anna Kowalska – 5,06
Laura Tatara – 5,06
Klaudia Witkowska – 4,94
Karolina Kubik – 4,87
Samuel Utratny – 4,87
Nikola Worpus – 4,80
Nikodem Podsiadły – 4,80
Ada Jędrych – 4,75

Klasy II



Klasa II A - średnia klasy – 3,87; frekwencja – 79%
Paulina Krupska – 5,00
Marita Matak – 4,86
Julia Rożniatowska – 4,86
Natalia Kwiecińska – 4,75
Aleksandra Piwowarczyk – 4,75

Klasa II B – średnia klasy 4,57; frekwencja – 84%
Jakub Kempa – 5,40
Karolina Derwisz – 5,30
Piotr Szwed – 5,20
Klaudia Pichit – 5,10
Katarzyna Kuder – 5,00
Olga Mazur – 5,00
Joanna Kempa – 5,00
Martyna Iwanowicz – 4,90
Karolina Koczberska – 4,90
Natalia Piasecka – 4,90
Olga Kowalska – 4,89
Aleksandra Smędzik – 4,89
Nina Bodasińska – 4,80
Julia Dobielska – 4,80
Wiktoria Pajączkowska – 4,80
Dominika Smyła – 4,80
Julia Dróżdż – 4,78
Adam Palutkiewicz – 4,75

Klasa II C – średnia klasy – 3,95; frekwencja – 84%
Aleksandra Górnik – 5,33
Paulina Jaguścik – 5,11
Magda Dzierżanowska – 4,88

Klasa II D – średnia klasy – 4,37; frekwencja – 90%
Mateusz Kucharczyk – 5,20
Maciej Krogulec – 4,90
Jakub Ościk – 4,90
Bartłomiej Szwaja – 4,90
Wiktoria Krawczyk – 4,80
Daniel Zatoń – 4,78

Klasa II E – średnia klasy – 4,46; frekwencja – 85%
Iga Dygudaj – 5,22
Aleksandra Barańska – 5,20
Piotr Bednarski – 5,11
Agata Klimczyk – 5,11
Patrycja Makowska – 4,89
Klaudia Przerada – 4,89
Natalia Sokołowska – 4,89
Żaneta Zakrzewska – 4,89
Alicja Morga – 4,88
Weronika Oziębała – 4,88
Daria Borowik – 4,78
Patrycja Hejduk – 4,78
Aleksandra Stępień – 4,78
Aleksandra Kotlewska – 4,75
Milena Dygudaj – 4,75

Klasa II F – średnia klasy – 4,36;frekwencja – 87%
Dominik Iskrzyński – 5,50
Szymon Rudawski – 5,20
Katarzyna Oberska – 5,10
Marta Konopka – 5,10
Magdalena Staniec – 5,00
Paulina Nawrot – 4,90
Patrycja Szczepanik – 4,90
Mikołaj Malicki – 4,80
Szymon Więcławski – 4,79
Urszula Wodo – 4,77

Posumowanie klasyfikacji opracowała Sylwia Wawrzyniak.

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO