Śp. Pan Profesor Bohdan Szablewski

znicz Daj nam wiarę, że to ma sens,
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są — dobrze im jest,
Bo są z nami, choć w innej postaci...

("Kolęda dla nieobecnych" — Szymon Mucha)

Z głębokim żalem żegnamy zmarłego śp.
mgr Bohdana Szablewskiego,
wieloletniego nauczyciela matematyki i wychowawcę młodzieży
II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia wraz ze słowami otuchy.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy i uczniowie
II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 25 lipca 2018 r. o godzinie 14:00 w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski przy ulicy Piastowskiej 45 w Radomsku.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Starym przy ulicy P. Wyszyńskiego 42 w Radomsku.