INTEGRACJA CIĄG DALSZY — TYM RAZEM I B.

W czwartek 27.09.18 uczniowie klasy I B wraz z p. prof. Renatą Langier (wychowawcą) i p. prof. Małgorzatą Panicz zwiedzali Góry Świętokrzyskie. Odwiedzili min. Muzeum Minerałów, Muzeum Przyrodnicze, wspierali się zdobywając Łysą Górę aby po krótkim pobycie w murach klasztoru na Św. Krzyżu szukać wspólnie skarbu w Osadzie Średniowiecznej. Dzień pełen wrażeń zakończyli ze śpiewem na ustach i w wyśmienitych humorach, które na pewno będą dopisywały podczas zmagań z nauką w murach nowej szkoły!!! 😀😀