INTEGRACJA CIĄG DALSZY — TYM RAZEM I B.

W czwartek 27.09.18 uczniowie klasy I B wraz z p. prof. Renatą Langier (wychowawcą) i p. prof. Małgorzatą Panicz zwiedzali Góry Świętokrzyskie. Odwiedzili min. Muzeum Minerałów, Muzeum Przyrodnicze, wspierali się zdobywając Łysą Górę aby po krótkim pobycie w murach klasztoru na Św. Krzyżu szukać wspólnie skarbu w Osadzie Średniowiecznej. Dzień pełen wrażeń zakończyli ze śpiewem na ustach i w wyśmienitych humorach, które na pewno będą dopisywały podczas zmagań z nauką w murach nowej szkoły!!! 😀😀
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO