„TO OSTATNIA WYCIECZKA …”

Tak na pewno można nazwać dwudniową wycieczkę klasy III B. W dniach 27-28 września 2018 r. klasa III B razem z koleżankami i kolegami z klas III A i III D pod opieką pana prof. Sławomira Lawendy (wychowawcy klasy IIIB), pani prof. Barbary Aksman i pana prof. Sławomira Gajewskiego była na wycieczce w Pieninach. Przede wszystkim dopisała nam pogoda i dlatego bez przeszkód mogliśmy „zdobyć” 😉 Palenicę, zamek w Czorsztynie, „przeżyć” 😉 rejs po jeziorze Czorsztyńskim … O innych wrażeniach z wycieczki trudno w tej krótkiej wiadomości pisać, ale na pewno przyczyniła się ona do jeszcze większej integracji klas, a przede wszystkim dopisuje się ona do historii naszego pobytu w II LO i będziemy mieli co wspominać jako absolwenci Liceum Baczyńskiego.
A teraz czeka nas ciężka praca usystematyzowania naszej wiedzy przed maturą… 😟
Ale po drodze jeszcze studniówka! 😁
Będzie dobrze!
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO