VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MAT@NDO

4  października 2018 roku odbyły się eliminacji do Ogólnopolskiego Matematycznego - informatycznego Konkursu Mat@ndo 2018. Drużyna reprezentująca II LO w Radomsku w składzie Jakub Motyka IIID, Jakub Ościk IIID, Bartłomiej Szwaja IIID znalazła się w pierwszej dziesiątce z 82 drużyn z całej Polski i tym samym zakwalifikowała się do finału. Opiekunami drużyny były nauczycielki matematyki Urszula Sokolińska i Kinga Haś.
Gratulujemy!
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO