KAPSUŁA CZASU

Projekt mający na celu min.:
- Uczczenie 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
- Przekazanie informacji przyszłym pokoleniom o teraźniejszych zainteresowaniach młodzieży, wydarzeniach […] Każda klasa przygotuje swój list na konkretny temat na papierze formatu A3 wraz z przesłaniem dla przyszłych pokoleń. […] W kapsule zostaną również umieszczone symbole miasta i powiatu, współczesna gazeta, pendrive ze stroną szkoły […] Wszystkie przedmioty będą szczelnie zabezpieczone, komisyjnie spakowane i zakopane na dziedzińcu szkolnym. Więcej w dokumencie pod LINKIEM