WIZYTA W GOMUNICACH

22 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły gościli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gomunicach. Reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły rozegrała towarzyskie mecze z reprezentacją gospodarzy w unihokeja. Wizyta ta była okazją do zaprezentowania naszym młodszym koleżankom i kolegom ofert edukacyjnej ll LO. Uczniowie gimnazjum i 8 klasy szkoły podstawowej otrzymali kalendarze, ulotki i zakładki do książek. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na to że spotkamy się 1 września 2019r w murach Liceum Baczyńskiego. Serdecznie zapraszamy.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali Dorota Nowerska i Bartłomiej Kowalczyk
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO