WIZYTA W GOMUNICACH

22 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły gościli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gomunicach. Reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły rozegrała towarzyskie mecze z reprezentacją gospodarzy w unihokeja. Wizyta ta była okazją do zaprezentowania naszym młodszym koleżankom i kolegom ofert edukacyjnej ll LO. Uczniowie gimnazjum i 8 klasy szkoły podstawowej otrzymali kalendarze, ulotki i zakładki do książek. Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na to że spotkamy się 1 września 2019r w murach Liceum Baczyńskiego. Serdecznie zapraszamy.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali Dorota Nowerska i Bartłomiej Kowalczyk