Powiatowy Konkurs Recytatorski im. K. K. Baczyńskiego

14 grudnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej o godzinie 9.00 odbędzie się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. K. Baczyńskiego. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu radomszczańskiego. Przeprowadzony będzie w formie dwóch turniejów: recytatorskim i poezji śpiewanej.

Wykonawcy zgłaszają swój udział w konkursie zostawiając w sekretariacie II LO wypełnioną kartę uczestnictwa
w terminie do 3 grudnia 2018 r. Karty uczestnictwa można pobrać w sekretariacie II LO i na stronie internetowej szkoły (link poniżej).

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas akademii z okazji Dnia Patrona w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku.

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO