ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W II LO

W dniach 12 – 19 listopada 2018 uczniowie klas II E i I ID oraz klas I, w ramach zajęć z podstaw przedsiębiorczości, wzięli udział w kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach, oceniając je jako ważny i pomocny element planowania własnej kariery zawodowej.
Wyrazy ogromnego podziękowania należą się ekspertom, którzy, mimo wielu obowiązków, już nie pierwszy raz odpowiedzieli na nasze zaproszenie i poświęcili swój czas na kreowanie postaw przedsiębiorczych wśród licealistów. Są to:
• Ewa Nowak, Włodzimierz Leszczyński — Szpital Powiatowy w Radomsku
• Zdzisław Barański — Nadzory Budowlane
• Michał Wróblewski — Starter Radomsko
• Katarzyna Posak — Prokuratura Rejonowa w Radomsku
• Tomasz Ślęzakiewicz — Q2 Studio
• Anna Smużyńska — Bank PKO B.P
• Arleta Węgrzyńska, Rafał Dębski, Dorota Sujka, Tomasz Pełka — ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku
• Maciej Rudek — Laboratorium ALMED
• Jacek Drożdż — Dziennik Łódzki
Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!
Koordynatorami projektu w szkole są Sylwia Wawrzyniak i Renata Langier.