Obchody Dnia Praw Dziecka w II LO

20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W związku z tym po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w teście wiedzy o prawach dziecka oraz przygotowali wystawę prac plastycznych nt. "Prawa człowieka zaczynają się od praw dziecka".
 M. Więcek, J. Kurpienik