FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI ORGANIZOWANEJ PRZEZ SKPCK W II LO

SZLACHETNA PACZKA
jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. W tym roku członkowie SKPCK w II LO również postanowili wspomóc potrzebującą rodzinę. Już od października trwały przygotowania i zbiórki pieniędzy na ten cel. Klasy IIIC, IIIA i IIC w ramach projektu edukacyjnego przygotowały kiermasz zdrowej żywności, z którego dochód został w całości przeznaczony na zakup artykułów wymienionych wśród potrzeb obdarowywanej rodziny. Jednak to nie wszystko, klasa IA podarowała sporą ilość produktów spożywczych, natomiast dzięki zbiórce pieniędzy, do której włączyło się 50 członków SKPCK, udało się sfinansować pozostałe potrzeby wspomaganej rodziny. W piątek uczniowie klasy IF i IIC spakowali i przekazali przygotowane prezenty. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy z takim zapałem włączyli się w akcję, a szczególne dla Eweliny Gierakowskiej z klasy IIB, która koordynowała działania.
Opracowała Małgorzata Wojteckaopiekun SKPCK w II LO