POMOC CZWORONOGOM!

Okres przedświąteczny to zdecydowanie czas szczególny, w którym staramy się bezinteresownie pomóc. Nie mogliśmy więc zapomnieć o naszych czworonożnych przyjaciołach. Klasa II C pod opieką pani prof. Magdaleny Więcek zorganizowała zbiórkę żywności i przydatnych akcesoriów dla zwierząt. Całość produktów została przekazana Radomszczańskiemu Towarzystwu Opieki Nad Zwierzętami — prężnie działającej organizacji, która bierze pod swoją opiekę bezdomne zwierzaki i szuka im nowych, ciepłych domów. Przedstawiciele klasy odwiedzili siedzibę Towarzystwa i mieli okazję zobaczyć mieszkających tam pupili. Serdecznie zachęcamy do dalszego wspierania organizacji oraz świadomej i odpowiedzialnej adopcji.
Nie zapominajmy, że najmniejsi z nas również potrzebują naszego wsparcia.
 
Klauzula informacyjna RODO
             

         


„EKO-Sapiens” – ekopracownia w II Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku - dofinansowanie w wysokości 95% wartości kosztu całkowitego zadania, czyli 39.300 zł.
Ekopracownia to doskonale wyposażone laboratorium do eksperymentów chemicznych, fizycznych i biologicznych. Uczniowie w małych grupach, przy ośmiu stanowiskach, mogą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia. Zakres przeprowadzanych doświadczeń zwiększy dygestorium. Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi pozwoliła również na zakup tablicy interaktywnej, projektora, wizualizera oraz komputera i aparatu fotograficznego.

        Klauzula informacyjna RODO