❄️☃️🎄KONKURS BOŻONARODZENIOWY... 🎄☃️❄️

... na ozdobę świąteczną i potrawę wigilijną wylosowanych państw unii europejskiej zorganizowany przez Szkolny Klub Europejski II LO w Radomsku.

💫LAUREACI 💫
W kategorii ozdoba:
I miejsce zajęła klasa II E,
II miejsce klasa II D,
III miejsce I B.
W kategorii potrawa:
Na pierwszym miejscu uplasowała się klasa II E,
na drugim klasa III A,
a na trzecim klasa III F.
Dziękujemy wszystkim uczestniczącym klasom za udział oraz serdecznie gratulujemy laureatom.
WESOŁYCH ŚWIĄT! 🎄🤗